No, prawie współpracaJako początkująca w dziedzinie tworzenia szablonów, niejednokrotnie korzystałam z nieocenionej pomocy szabloniarni, które dokładnie opisywały, jakie kroki podjąć, by stworzyć taki, a nie inny szablon. W tym miejscu pragnę wymienić adresy blogów i nicki osób, które naprawdę były niezbędne, aby taka sierota jak ja i typ totalnie atechniczny i akomputerowy, stworzył coś, co względnie mu się podoba :). No i jeszcze miał siłę oraz chęci, by zmieniać, przerabiać, kombinować i uczyć się od podstaw tego, co niektórzy uważają za bardzo trudne. Uwierzcie mi, gorzej jest zrzucić 5 kg, aniżeli nauczyć się posługiwania kodami :D. Wiem coś o tym :D. No ale przejdźmy do rzeczy! R jak zwykle się rozwodzi, a konkrety nadal nieobecne!


Na największe podziękowania zasługują Kaeru i Lizz Kaviste.  Zapewniam Was, że gdyby nie ich filmiki i dobre serducha, na bank nie ruszyłabym nawet z nagłówkiem. O GIMPie, który swoją drogą teraz wielbię, nie miałam w ogóle pojęcia! A teraz? Phi, co tam taki nagłówek? Pestka! I to gorczyczna :D. Także od razu polecam ich kanały na youtube. Zaglądajcie śmiało i oglądajcie, a co!


Nie mniejszą wdzięcznością darzę Sasame Ka, która robi obłędne szablony, odpisuje na zadane pytania i jeszcze doradza. Odwiedzajcie jej bloga (a może i blogi?) i oglądajcie cuda, które tworzy dla Szabloniarni, do której należy. Adres: Blog Sasame


Wiele z Was pewnie zna naszą kochaną Mavis, tak, tak, tą od genialnych fanfików Fairy Tail, która nie boi się mordować naszych ulubieńców i robić z nich światowej klasy smyków :D. Tak, Słońce, o Tobie piszę :D. W tym miejscu pragnę Ci podziękować za wszelkie kodziki, które przesłałaś mi za pomocą Gadulca! Twoja pomoc była totalnie nieoceniona! I cicho liczę, że w dalszym ciągu będziesz mi pomagać z problematycznymi tematami :D. Jesteś g e n i a l n a! Każdy szablon, który wykonujesz i wstawiasz na swoje blogi, sprawia, że kopara opada mi na podłogę i długo nie da się utwierdzić na swym poprzednim miejscu. Oto co robisz z ludźmi–laikami w dziedzinie, w której, mówię serio, jesteś specem :).


A teraz kolejno podam linki blogów, z których kodów na pewno korzystałam, ale nie pamiętam, co konkretnie od nich „brałam”. Na pewno czytałam porady, usiłowałam kombinować z podanymi kodami i z większym lub mniejszym powodzeniem, coś tam wychodziło. Zatem tworzenie listy czas zacząć! Wymieniam według alfabetu, żeby nie było niesnasek :).
Testowo
Ale czym byłby blog bez nagłówka? Właśnie! A do takowych potrzebne są tekstury :D. W takim razie zapraszam do Carlton, od której pobrałam swego czasu wszystkie tekstury. Każda jest cudowna, urocza i idealnie nadaje się nawet dla bardzo wymagających. Zaznaczę, że wymieniona wyżej pani jest Polką, także wbijać na jej DA w ciemno i pobierać tekstruki :).


Wielkie dzięki należą się też Shi, która przesłała mi mnóstwo wspaniałych tekstur. Jak jej się to chciało pakować? Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu, dlatego jeszcze raz dziękuję bardzo, Kochana :D. Przyznam, że otrzymana od Ciebie paczka, bardzo mi się przydała :D.


Pozostałe, których na bank gdzieś użyłam, szukałam u dobrze znanego wszystkim Wujaszka G :D. Polecam, bo potrafi wynaleźć prawdziwe perełki! 


Na tę chwilę to cała moja prawie współpraca. Kiedyś pewnie pojawią się spisy blogowe, ale na chwilę obecną nie należę do żadnego, dlatego nie bawię się w ich wymienianie :).


Ale oto nadeszła wiekopomna chwila
I R do spisów dołączyła!
Poniżej podaje ich nazwy i linki,
Coby prowadzący nie mieli spinki!

Tyle ode mnie :D. Ja ne!


Wiele radości płynącej z nauki tworzenia szablonów

                                                            życzy


Wasza R.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie wstydź się – skrobnij komentarz!
Będzie lepszy, niż nowy elementarz!
Ja Ciebie zapamiętam
i dedyka Ci dam,
jeśli będziesz pierwszy
pośród wszystkich wierszy!